درباره ما

به نام خالق یکتا

با عنایت و لطف پروردگار متعال مجموعه ولنسی هوم، فعالیت تجاری خود را از سال ۱۳۸۸ با هدف ارائه کالاهای با کیفیت و منحصر به فرد در زمینه مبلمان مدرن مطابق با استانداردهای کشورهای اروپایی را آغاز نموده که در بازار رقابت نیز برتری داشته است. هم اکنون این مجموعه قادر است با همیاری تامیین کنندها و گروه های متخصص و مجرب در عرصه این صنعت و با استفاده از عالیترین نوع متریال، محصولات خود را با کیفیتی برتر در سطح تولید انبوه و صنعتی ارائه نماید، به گونه ای که در برگیرنده تمامی سلایق مشتریان عزیز باشد.

گروه مبلمان ولنسی مفتخر است که تمامی محصولات این مجموعه دارای گواهی ثبت طرح صنعتی از اداره محترم مالکیت صنعتی بوده و تولید و توزیع تمامی محصولات منحصرا در اختیار این مجموعه قرار دارد.

ما بر آنیم که با عزمی راسخ و بهرگیری از دانش و مهارت روز دنیا و با تکیه بر تلاش همکارانی مجرب و متخصص با هدف پاسخگویی به نیازهای مشتریان ایرانی در صنعت مبلمان کشور تحولی نو ایجاد نماییم و نامی ماندگار بر تارک اذهان مشتریان هنردوست و با سلیقه ایرانی و برندی معتبر در عرصه مبلمان در راستای تولید ملی افتخار ایرانی کشور باشیم.

محمد قویدل

محمد قویدل

معاون امور مالی
سید مهدی آقا سیدیوسف

سید مهدی آقا سیدیوسف

مدیر مالی
علی اسماعیلی

علی اسماعیلی

مدیر کارخانه
پرهام ایزدپناه

پرهام ایزدپناه

مدیرعامل
فاطمه فراهانی

فاطمه فراهانی

مسئول امور مشتریان
سعید قلیزاده

سعید قلیزاده

مدیر شعبه بازار مبل ایران سه
رضا فرسمانه

رضا فرسمانه

مدیرشعبه بازار مبل ایران یک
محمد کرداری

محمد کرداری

مدیر فروش